Oma klientide paremaks teenindamiseks ning oma tööst tulenevalt hoiame paljusid varuosasid ka kohapeal (oleme endale ehitanud väikese varuosade lao), mida siiski paljud väiksemad remonditöökojad ei tee. Seega vajalikud filtrid, õlid, enamlevinud piduriklotsid/kettad ning sildade osad ja muud kuluvmaterjalid meil laos pidevalt olemas.

On teada juba ammune probleem, et millist varuosa siiski oma autole valida, kui soovite selle ise paigaldada! Aga tulge meie juurest läbi aitame teid ka selles osas, sest meie töötajad on saanud vastavad tootealased koolitused nii B kui ka A grupi varuosade kohta!

Meie käest saab soetada hea hinnaga vajalikud varuosad, akud, rehvid ning kõike muud, mida Teil oma autole vaja oleks.

Pakume varuosasid erinevatelt tootjatelt, meilt leiate nii odavamad "B"- grupi kui ka "A"- grupi varuosade tootjate toodangut, alates siis lõhnakuuskedest ja klaasipühkijatest, kuni mootori remondiks vajalike detailideni välja. Üldiselt me siiski müüme ja soovitame seda varuosa ja toodangut, mida kasutame ka oma töös. Müüme Teile varuosad, mille kvaliteedis saame olla kindlad.

Loomulikult ei puudu meie tootevalikust ka erinevad õlid, määrdeained, tehnilised aerosoolid ja vedelikud. Pakume suures valikus õlisid (olemas ka originaal õlid), filtreid, summutid ja katalüsaatorid- nii margikohased, kui ka universaalsed, veermiku- ja silladetailid, laagrid, sidurid jne.

Oma kauba tellime me otse hulgimüüjatelt, millest tulenevalt saame pakkuda Teile ka häid hindu!