Meie töökojal on rõõm pakkuda sulle väga meeldiv üllatus. Nimelt pakume oma tulevastele uutele, kui ka püsiklientidele, võimalust omada SAM autoremont OÜ töökoja numbrialus-"kliendikaarti". Kliendikaardiks on siis sinu autot kaunistav uus ja uhke SAM AUTOREMONT OÜ kirjade ja logoga numbrimärgi alus.

Täpsemalt öeldes on sul nüüd võimalus saada meie poolt pakutavaid teenuseid, rehve, õlisid ja varuosasid soodsamalt ilma, et peaksid kaasas kandma kliendikaarti. Kliendikaardi saavad soetada nii eraisikud, kui ka ettevõtted.

Kuidas siis ikkagi soodustust saada?

Selleks peab sinu autol olema paigaldatud vähemalt 1 (üks) meie töökoja kirjadega numbrimärgi alus. Sinu soovikorral paigaldame me selle su autole ise ja loomulikult selle paigaldamise eest me raha ei küsi.

 

Mida annab see "kliendikaart"?

SAM autoremondi "kliendikaart" võimaldab soodsamate ostudega säästa rohkem raha. 

  • Meie remonditöökojas remonditöödelt püsivalt -15% ja rehvitöödelt -5% (kampaaniate korral on suuremad soodustused)
  • Varuosadelt on pidev allahindlus 10%
  • Lisaks on erinevatel toodetel ning kampaaniatel hinnasoodustused, mis kehtivad ainult numbrialuse omanikele. Niiviisi võib "kliendikaardi" soetamine end ära tasuda juba esimese kliendihinnaga ostu sooritamisel.

 

Kuidas Ma saaksin selle suurepärase numbrialus-"kliendikaardi" omanikuks?

Kui sinu liikumisvahendi remondiarve või soetatud varuosade maksumus, on suurem kui 75 eurot, siis on sul soovikorral võimalus saada 2 (kaks) numbrialust TASUTA.

Kui, aga sinu sooviks on soetada see suurepärane "kliendikaart"-numbrialus siis ühe aluse hinnaks on 3,50€, ostes 2 tükki korraga on hinnaks 5€ komplekt. See hakkab oma soodustusi teenima, kohe peale selle omandamist ning rakendub allahindluse süsteem.

Tasub teada..

  • SAM autoremont OÜ "kliendikaart" peab olema selle auto küljes, millele teostatakse remondi-rehvitöid või soetatakse varuosad (autoga peab meie juurde tulema)
  • Mainige "kliendikaardi" olemasolu enne teenuste tellimist või varuosade soetamist
  • Numbrialuse kaotamisest või vigastamisest teatage meid koheselt e-posti teel This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või külastage meie töökoda
  • SAM autoremont OÜ jätab endale õiguse teha etteteatamata muudatusi kõikides numbrialus "kliendikaarti" puudutavates küsimustes