SAM autoremont OÜ on 2009 aastal loodud autode remondi- ja hooldustöödega tegelev ettevõte, mille peamine eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kiiret autoremondi teenust ning seda kõike mõistliku hinnaga. Oma eesmärki täites soovime klientidele ja koostöö partneritele pakkuda võimalikult palju teenuseid ühest kohast. Meie juures on Teil võimalik lasta remontida ja hooldada oma autot, vahetada rehve, teha diagnostikat ning soetada soodsa hinnaga vajalikud varuosad, rehvid või aku. 

Meie töökoja suuruseks on 480 m2. Meie ruumid on piisava kõrgusega, et saaksime teenindada ka kaubikud ning väiksemaid veoautosid, mille kõrgus on kuni 3,2 meetrit.

Meie teeninduses saad suhelda otse Sinu autot parandava automehaanikuga, mis tagab kliendile parima informatsiooni nii auto tehnilise seisukorra kui ka parandamist ja vahetamist vajavate detailide kohta. Pöördudes oma murega meie firmasse võite säästa olulisel määral aega ja raha. Te ei pea ise otsima varuosa ega muretsema kas varuosa sobib või  mitte.  Konsulteerides kliendiga püüame alati leida parima lahenduse, et autosõit oleks muretu ja nauditav!