Teated ja värsked uudised

Kümblustünn

Nüüdsest on võimalik rentida meilt kümblustünni!

Kümblustünn sobib suurematele- ja väiksematele seltskondadele meeleolu tekitamiseks. Mõnus meelelahutus erinevateks üritusteks – sünnipäevad, tähtpäevad, aiapeod, saunapeod, firma suvepäevad jne.
Sooja veega kümblustünn on suurepärane viis vabaneda lihaspingetest. Naudingu suurendamiseks võib vette lisada nii tavalist meresoola, ravimtaimeekstrakte kui ka paar tilka eeterlikke õlisid.
Haagisel kümblustünni on lihtne rentida ja mugav kasutada. Võimalus tellida transport meilt kui ka tulla  ise järgi. Vajalik haakekonksuga sõiduk.
Kümblustünn mahutab mõnusalt 7-8 inimest. Lisaks on haagise tagumisel osal istekohad neljale inimesele ja topsihoidjad tünnis mõnulejatele. Meeleolu tekitab seitsme erineva valgusreziimiga LED valgusti vannis.
 
 
 tünn

Rehvihotell

 

Unustage ära oma rehvidest pungil tagaistmed või pagasiruumid ja nenedest määrdunud ja porised istmekatted.Te ei pea muretsema oma talve- või suverehvide transpordi pärast peale rehvivahetust.Meie juures on Teie rehvid kindlas ja kuivas kohas.Hoiate rehvide arvelt kokku ruumi nii garaažis, keldris või laos.

4 rehvi hooajaline hoiustamine (6 kuud) maksab 20 €

Meie töökoda laieneb!

Jõulupuhkus

Kallid kliendid, imeline ja rahulik jõuluaeg on juba käes. Seoses sellega võtame ka endale puhkust, ning meie töökoda on suletud järgmiselt:

21.12.2018 alates kella 17.00 kuni 02.01.2018

02.01.2018 kuni 06.01.2018 oleme avatud kokkuleppel

Tavapärastel aegadel oleme avatud alates 7. jaanuaril kell 9.00

 

SAM autoremondi numbrialus-"kliendikaart"

Meie töökojal on rõõm pakkuda sulle väga meeldiv üllatus. Nimelt pakume oma tulevastele uutele, kui ka püsiklientidele, võimalust omada SAM autoremont OÜ töökoja numbrialus-"kliendikaarti". Kliendikaardiks on siis sinu autot kaunistav uus ja uhke SAM AUTOREMONT OÜ kirjade ja logoga numbrimärgi alus.

Täpsemalt öeldes on sul nüüd võimalus saada meie poolt pakutavaid teenuseid, rehve, õlisid ja varuosasid soodsamalt ilma, et peaksid kaasas kandma kliendikaarti. Kliendikaardi saavad soetada nii eraisikud, kui ka ettevõtted.

Kuidas siis ikkagi soodustust saada?

Selleks peab sinu autol olema paigaldatud vähemalt 1 (üks) meie töökoja kirjadega numbrimärgi alus. Sinu soovikorral paigaldame me selle su autole ise ja loomulikult selle paigaldamise eest me raha ei küsi.

 

Mida annab see "kliendikaart"?

SAM autoremondi "kliendikaart" võimaldab soodsamate ostudega säästa rohkem raha. 

  • Meie remonditöökojas remonditöödelt püsivalt -15% ja rehvitöödelt -5% (kampaaniate korral on suuremad soodustused)
  • Varuosadelt on pidev allahindlus 10%
  • Lisaks on erinevatel toodetel ning kampaaniatel hinnasoodustused, mis kehtivad ainult numbrialuse omanikele. Niiviisi võib "kliendikaardi" soetamine end ära tasuda juba esimese kliendihinnaga ostu sooritamisel.

 

Kuidas Ma saaksin selle suurepärase numbrialus-"kliendikaardi" omanikuks?

Kui sinu liikumisvahendi remondiarve või soetatud varuosade maksumus, on suurem kui 75 eurot, siis on sul soovikorral võimalus saada 2 (kaks) numbrialust TASUTA.

Kui, aga sinu sooviks on soetada see suurepärane "kliendikaart"-numbrialus siis ühe aluse hinnaks on 3,50€, ostes 2 tükki korraga on hinnaks 5€ komplekt. See hakkab oma soodustusi teenima, kohe peale selle omandamist ning rakendub allahindluse süsteem.

Tasub teada..

  • SAM autoremont OÜ "kliendikaart" peab olema selle auto küljes, millele teostatakse remondi-rehvitöid või soetatakse varuosad (autoga peab meie juurde tulema)
  • Mainige "kliendikaardi" olemasolu enne teenuste tellimist või varuosade soetamist
  • Numbrialuse kaotamisest või vigastamisest teatage meid koheselt e-posti teel This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või külastage meie töökoda
  • SAM autoremont OÜ jätab endale õiguse teha etteteatamata muudatusi kõikides numbrialus "kliendikaarti" puudutavates küsimustes