Teated ja värsked uudised

Rehvihotell

 

Unustage ära oma rehvidest pungil tagaistmed või pagasiruumid ja nenedest määrdunud ja porised istmekatted.Te ei pea muretsema oma talve- või suverehvide transpordi pärast peale rehvivahetust.Meie juures on Teie rehvid kindlas ja kuivas kohas.Hoiate rehvide arvelt kokku ruumi nii garaažis, keldris või laos.

4 rehvi hooajaline hoiustamine (6 kuud) maksab 20 €

Jõulupuhkus

Kallid kliendid, imeline ja rahulik jõuluaeg on juba käes. Seoses sellega võtame ka endale puhkust, ning meie töökoda on suletud järgmiselt:

21.12.2018 alates kella 17.00 kuni 02.01.2018

02.01.2018 kuni 06.01.2018 oleme avatud kokkuleppel

Tavapärastel aegadel oleme avatud alates 7. jaanuaril kell 9.00

 

SAM autoremondi numbrialus-"kliendikaart"

Meie töökojal on rõõm pakkuda sulle väga meeldiv üllatus. Nimelt pakume oma tulevastele uutele, kui ka püsiklientidele, võimalust omada SAM autoremont OÜ töökoja numbrialus-"kliendikaarti". Kliendikaardiks on siis sinu autot kaunistav uus ja uhke SAM AUTOREMONT OÜ kirjade ja logoga numbrimärgi alus.

Täpsemalt öeldes on sul nüüd võimalus saada meie poolt pakutavaid teenuseid, rehve, õlisid ja varuosasid soodsamalt ilma, et peaksid kaasas kandma kliendikaarti. Kliendikaardi saavad soetada nii eraisikud, kui ka ettevõtted.

Kuidas siis ikkagi soodustust saada?

Selleks peab sinu autol olema paigaldatud vähemalt 1 (üks) meie töökoja kirjadega numbrimärgi alus. Sinu soovikorral paigaldame me selle su autole ise ja loomulikult selle paigaldamise eest me raha ei küsi.

 

Mida annab see "kliendikaart"?

SAM autoremondi "kliendikaart" võimaldab soodsamate ostudega säästa rohkem raha. 

  • Meie remonditöökojas remonditöödelt püsivalt -15% ja rehvitöödelt -5% (kampaaniate korral on suuremad soodustused)
  • Varuosadelt on pidev allahindlus 10%
  • Lisaks on erinevatel toodetel ning kampaaniatel hinnasoodustused, mis kehtivad ainult numbrialuse omanikele. Niiviisi võib "kliendikaardi" soetamine end ära tasuda juba esimese kliendihinnaga ostu sooritamisel.

 

Kuidas Ma saaksin selle suurepärase numbrialus-"kliendikaardi" omanikuks?

Kui sinu liikumisvahendi remondiarve või soetatud varuosade maksumus, on suurem kui 75 eurot, siis on sul soovikorral võimalus saada 2 (kaks) numbrialust TASUTA.

Kui, aga sinu sooviks on soetada see suurepärane "kliendikaart"-numbrialus siis ühe aluse hinnaks on 3,50€, ostes 2 tükki korraga on hinnaks 5€ komplekt. See hakkab oma soodustusi teenima, kohe peale selle omandamist ning rakendub allahindluse süsteem.

Tasub teada..

  • SAM autoremont OÜ "kliendikaart" peab olema selle auto küljes, millele teostatakse remondi-rehvitöid või soetatakse varuosad (autoga peab meie juurde tulema)
  • Mainige "kliendikaardi" olemasolu enne teenuste tellimist või varuosade soetamist
  • Numbrialuse kaotamisest või vigastamisest teatage meid koheselt e-posti teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või külastage meie töökoda
  • SAM autoremont OÜ jätab endale õiguse teha etteteatamata muudatusi kõikides numbrialus "kliendikaarti" puudutavates küsimustes

Meie töökoda laieneb!

Varuosade müük

Oma klientide paremaks teenindamiseks ning oma tööst tulenevalt hoiame paljusid varuosasid ka kohapeal (oleme endale ehitanud väikese varuosade lao), mida siiski paljud väiksemad remonditöökojad ei tee. Seega vajalikud filtrid, õlid, enamlevinud piduriklotsid/kettad ning sildade osad ja muud kuluvmaterjalid meil laos pidevalt olemas.

On teada juba ammune probleem, et millist varuosa siiski oma autole valida, kui soovite selle ise paigaldada! Aga tulge meie juurest läbi aitame teid ka selles osas, sest meie töötajad on saanud vastavad tootealased koolitused nii B kui ka A grupi varuosade kohta!

Meie käest saab soetada hea hinnaga vajalikud varuosad, akud, rehvid ning kõike muud, mida Teil oma autole vaja oleks.

Pakume varuosasid erinevatelt tootjatelt, meilt leiate nii odavamad "B"- grupi kui ka "A"- grupi varuosade tootjate toodangut, alates siis lõhnakuuskedest ja klaasipühkijatest, kuni mootori remondiks vajalike detailideni välja. Üldiselt me siiski müüme ja soovitame seda varuosa ja toodangut, mida kasutame ka oma töös. Müüme Teile varuosad, mille kvaliteedis saame olla kindlad.

Loomulikult ei puudu meie tootevalikust ka erinevad õlid, määrdeained, tehnilised aerosoolid ja vedelikud. Pakume suures valikus õlisid (olemas ka originaal õlid), filtreid, summutid ja katalüsaatorid- nii margikohased, kui ka universaalsed, veermiku- ja silladetailid, laagrid, sidurid jne.

Oma kauba tellime me otse hulgimüüjatelt, millest tulenevalt saame pakkuda Teile ka häid hindu!